Sprzęt i materiały do Twojego gabinetu
Konto klienta

Informacja: 600 021 070 lub sklep@dente.pl


OzonyTron X z 8 sondami

Producent: Weber

Cena: 15 324,72 zł z VAT
14 189,56 zł netto

Potrzebujesz porady przy wyborze produktu? Zadzwoń: 600 021 070 lub napisz sklep@dente.plBezbolesnie, bez próchnicy, bez komplikacji dzięki Ozonoterapii stomatologicznej

W urządzeniu OzonyTron powstaje, w miejscu aplikacji wysoce reaktywny tlen w „stanie powstawania”( „ Im status nescendi”), który reaguje z bardzo dużą prędkością
( porównywalną z prędkością strzału) z bakteriami (gatunkami prokariotycznymi- nie posiadającymi jądra komórkowego) niszcząc ich strukturę. Jednocześnie nie wywiera on żadnego negatywnego wpływu na komórki organizmu, ponieważ te jako gatunki eukariotyczne- zawierające jądro komórkowe, posiadają w swoich ściankach cholesterol.
Przy pomocy OZONYTRON leczy się nieinwazyjnie, bezpiecznie i szybko, bezboleśnie bez niepożądanych efektów ubocznych.

Dodatkowo urządzenie OZONYTRON ma radykalne działanie antyseptyczne. Zabija nawet najbardziej oporne bakterie, wirusy i grzyby. Niweluje i odkaża sączące rany, wspomaga zrost kostny, przynosi ulgę w neuralgiach.
W urządzeniu OZONYTRON („tlen im status nescendi”) już w pierwszych sekundach dochodzi do wysokiej utylizacji niewykorzystanego ozonu, w przeciwieństwie do innych urządzeń, w których wytwarzanie i emisja ozonu ma charakter zewnętrzny powodując powstawanie jego znacznych nadmiarów. Ze względu na dużą „ ozonochłonność” tkanki (elektrofilna struktura cząsteczek) pozostaje ona wolna od procesów patologicznych jeszcze długo po zakończeniu terapii.

ZASTOSOWANIE

-Zapalenie dziąseł
-zapalenie przyzębia
-stany zapalne jamy ustnej
-afty
-opryszczka
-stany zapalne tkanki okolicy wszczepu
-utrudnione wyrzynanie
-ubytki( po opracowaniu)
-nadwrażliwość
-próchnica powierzchowna( próchnica w bruzdach i przyszyjkowa po opracowaniu)
-próchnica średnia
-próchnica głęboka
-trepanacja komory przekrwienie
-leczenie kanałowe (proces końcowy)
-kikut zęba- przed zacementowaniem korony
-rany poekstrakcyjne(stabilizacja skrzepu)
-suchy zębodół
-sączące rany
-loża kostna (przed wprowdzeniem wszczepu)
-pole operacyjne( w czasie i po operacji)
-stany zapalne w obszarze bifurkacji
-przetoki
-neuralgie
-myoarthropathia (włączając parafunkcje)

OZONYTRON

Badania kliniczne wykazały, że wytworzony w OZONYTRON „tlen w status nescendi” reaguje w ułamku sekundy z bakteriami ( gatunki bez jądra komórkowego) i niszczy ich strukture. Dodatkowo w urządzeniu Ozonytron dochodzi do utylizacji nie tylko na powierzchni jak to się odbywa w innych urządzeniach z zewnętrznym wytwarzaniem ozonu.

Po kilku sekundach zastosowania uzyskujemy wolny od zarazków obszar, co widać wyraźnie na przykładzie D. Efekt ten utrzymuje się jeszcze długo po zastosowaniu i obszar poddany ozonoterapii pozostaje wolny od procesów patologicznych (czas połowicznego rozpadu ozonu w serum wynosi 10 godz.)

Badania kliniczne nad zastosowaniem ozonu w leczeniu próchnicy i zapalenia tkanek przyzębia udowodniły skuteczność OZONYTRON.

Długoczasowy efekt terapeutyczny w leczeniu próchnicy polega na usunięciu części nekrotycznej, która tworzy barierę ozonową w kanalikach zębinowych. Mamy jednocześnie możliwość oszczędzania tkanek twardych zęba pozostawiając brązowo przebarwioną zębine, której kanaliki po zastosowaniu ozonu są pozbawione zarazków.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszej ofercie!

Producenci


© dente.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store All Rights Reserved.
Konto klienta

Informacja: 600 021 070