Sprzęt i materiały do Twojego gabinetu
Konto klienta

Informacja: 600 021 070 lub sklep@dente.pl


Lampa Philips Zoom WhiteSpeed - lampa do wybielania zębów

Producent: Philips

Cena: 15 000,00 13 500,00 zł z VAT
13 888,89 12 500,00 zł netto

Potrzebujesz porady przy wyborze produktu? Zadzwoń: 600 021 070 lub napisz sklep@dente.pl

Lampa Philips Zoom WhiteSpeed - lampa do wybielania zębów

Zoom WhiteSpeed to już czwarta generacja lampy do wybielania zębów Zoom. Tym razem została zbudowana przy ścisłej współpracy z firmą Philips. Głowica lampy została wyposażona w żarówki LED, które zapewniają właściwie nieograniczony czas użytkowania urządzenia, a emitowane przez nie światło jest ponad dwukrotnie bardziej intensywne niż w przypadku innych lamp wybielających. Dzięki temu, Zoom WhiteSpeed jest obecnie najskuteczniejszym na świecie systemem do gabinetowego wybielania zębów.

Dlaczego Philips Zoom?
 
Zoom WhiteSpeed to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Jest już czwartą odsłoną systemu Zoom!, łączącą w sobie najlepsze cechy lampy Zoom!(skuteczność) oraz Zoom 2 ACP (bardzo niska nadwrażliwość). Czwarta generacja systemu, lampa Zoom! WhiteSpeed, jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, Zoom! to obecnie najlepsze rozwiązanie, które możesz zaoferować swoim pacjentom.
 
System Zoom! to jeden z najbardziej popularnych gabinetowych systemów wybielania zębów na świecie. Z powodzeniem jest stosowanych od 7 lat w ponad 90 krajach na prawie wszystkich kontynentach. Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie systemu Zoom!u pacjentów, którzy mają kolor zębów w odcieniu A3 lub ciemniejszy, skutkuje wybieleniem się zębów o średnio 8 odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty. Dodatkowo, te same badania wskazują na to, że 50% z tych pacjentów osiągnęło po zabiegu kolor B1 (najjaśniejszy kolor w kolorniku) lub lepszy! Przeprowadzony niedawno test w 10 losowo wybranych gabinetach stomatologicznych pokazał, że odsetek osób osiągających kolor B1 lub lepszy jest nawet większy niż w przeprowadzonych pierwotnie badaniach i wynosi 60%.
 
Wszystkie badania pokazują, że długość okresu podczas którego żel wybielający znajduje się na zębach to jeden z najbardziej istotnych czynników wpływających na efektywność wybielania. Wierzymy, że zabieg wybielania zębów składający się z czterech, następujących po sobie, 15 minutowych sesjach jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu. Dlatego też, opracowany przez nas zabieg wybielania zębów systemem Zoom! trwa łącznie 60 minut.
 
W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.
 
Oferowane przez nas strzykawki z żelem wybielającym Zoom! zawierają wystarczająco dużo żelu do przeprowadzenia 4 sesji wybielania. Żel zawiera fotoaktywator, który jest aktywowany przez światło emitowane przez lampę do wybielania. Technologia ta, w literaturze określana jako reakcja Photo-Fenton, pozwala w znacznym stopniu zwiększyć szybkość, efektywność oraz trwałość całego procesu wybielania. Zoom!to obecnie jedyny system gabinetowego wybielania zębów, który wykorzystuje tą unikalną technologię!
 
SystemZoom! jako jeden z niewielu systemu dostępnych obecnie na rynku spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej w zakresie stosowania nadtlenku wodoru. Wszystkie oferowane przez nas zestawy do wybielania zawierają maksymalnie 6% nadtlenku wodoru. Wraz z wejściem w życie nowej dyrektywy zmianie uległ również protokół zabiegowy kuracji wybielania Zoom. Pełna kuracja wybielania składa się obecnie z czterech 15 minutowych sesji wybielania oraz 2-3 nocy kuracji domowej podczas, której pacjent samodzielnie stosuje w domu jeden z preparatów nakładkowych. Takie rozwiązanie, pomimo znacznego obniżenia stężenia preparatu, pozwala zagwarantować efekty wybielania, których oczekują pacjenci.

Cechy Zoom WhiteSpeed:

Możliwość regulacji intensywności światła

Największą różnicą, w stosunku do poprzednich generacji, jest możliwość regulacji intensywności pracy lampy. Zoom WhiteSpeed może pracować w trzech trybach intensywności – LOW, MEDIUM i HIGH. Daje to możliwość kontrolowania efektu oraz poziomu ewentualnej nadwrażliwości.

Nowa technologia LED

Badania kliniczne pokazują, że lampa Zoom WhiteSpeed w połączeniu z nowym żelem wybielającym, spełniającym wymogi nowej dyrektywy UE, wybiela zęby średnio o 6-8 odcieni w ciągu zaledwie 60 minut. Rezultaty są aż o 40% lepsze niż w przypadku gabinetowych systemów wybielających nie wspomaganych światłem. Dodatkowo system Zoom dzięki zastosowaniu niskiego stężenia żelu wybielającego (6% nadtlenku wodoru) nie powoduje nadwrażliwości pozabiegowej.

Długa żywotność

Lampa Zoom WhiteSpeed wykorzystuje najnowszą technologię „blue LED” firmy Philips. Dzięki niej znajdujące się w głowicy żarówki zachowują żywotność przez aż 50 000 godzin pracy, co w porównaniu do poprzednich wersji, znacznie obniża koszty eksploatacyjne.

 

Większa ergonomia

Lampa Zoom WhiteSpeed w porównaniu do poprzednich modeli została wyposażona w trwalszy i bardziej precyzyjny system pozycjonowania, dzięki któremu bez problemu dostosujesz położenie lampy do każdego pacjenta.

 

Protokół izolacji:

Żel wybielający wraz z postępem zabiegu ulega procesowi utleniania i staje się bardziej płynny. Może więc spłynąć podczas zabiegu z zębów na dziąsła i podrażnić śluzówkę. Dlatego, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu, tak ważne jest przeprowadzenie dokładnej izolacji jamy ustnej.
 
Zakładanie izolacji to najważniejsza i zarazem najbardziej pracochłonna część procesu wybielania. Jej prawidłowe przeprowadzenie praktycznie w 100% eliminuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji podczas przeprowadzania zabiegu. Dla ułatwienia szczegółowy opis izolacji znajduje się na każdym zestawie zabiegowym.
 Zestaw zabiegowy Zoom! zawiera wszystkie materiały, które są potrzebne do przeprowadzenia kompleksowej i w pełni bezpiecznej izolacji. Nie musisz już kupować niczego oddzielnie - wszystkie potrzebne materiały znajdują się zebrane w zestawie zabiegowym.

Od 1 maja 2010 r. w naszej ofercie pojawiły się nowe, prostsze do zastosowania zestawy do lampy Zoom, ze względu na wiele usprawnień pozwalają skrócić czas całego zabiegu nawet o 15 minut. Izolowanie pacjenta za pomocą nowego zestawu nie powinno przekroczyć 10 minut. Dodatkowo, od 1 maja 2013 roku w sprzedaży dostępne są wyłącznie zestawy spełniające wymogi nowej dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej materiałów do wybielania zębów. Wszystkie oferowane przez nas preparaty do gabinetowego wybielania zębów posiadają stężenie nie przekraczające 6% nadtlenku wodoru.

Zawartość zestawu:

Opakowanie z lampą Zoom WhiteSpeed zawiera:

 • 1 x głowica LED lampy Zoom WhiteSpeed
 • 1 x stalowe ramię lampy
 • 1 x stalowy stelaż lampy z Power Packiem
 • 1 x podstawa lampy
 • 5 x kółka do podstawy
 • 3 x okulary ochronne
 • Pudełko z częściami a w nim:
  • klucz montażowy
  • śruba
  • wkręt z pokrętłem
  • duża podkładka zabezpieczająca
  • podkładka zabezpieczająca (2 części)
  • instrukcja obsługi urządzenia

 

Skuteczność i jeszcze raz skuteczność…

Główną zaletą systemu Zoom! jest jednak jego skuteczność. Najnowsza lampa  – Zoom! WhiteSpeed to najmocniejsza z obecnie dostępnych na rynku lamp do wybielania. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga kolor B1 lub lepszy.  Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Dodatkowo dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tz. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przeważnie od 1 do 2 lat.

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszej ofercie!

Producenci


© dente.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store All Rights Reserved.
Konto klienta

Informacja: 600 021 070