Sprzęt i materiały do Twojego gabinetu
Konto klienta

Informacja: 600 021 070 lub sklep@dente.pl


Woodpecker Ultrasurgery - urzadzenie do piezochirurgii

Producent: KBE

Cena: 14 000,00 12 001,00 zł z VAT
12 962,96 11 112,04 zł netto

Potrzebujesz porady przy wyborze produktu? Zadzwoń: 600 021 070 lub napisz sklep@dente.pl

Woodpecker Ultrasurgery - urzadzenie do piezochirurgii

Ultrasurgery firmy Woodpecker - urzadzenie do piezochirurgii

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące wysoką częstotliwość drgań ultradźwiękowych do bezpiecznej i skutecznej pracy. Drgania generowane przez Ultrasurgery pozwalają na dokładne i precyzyjne cięcie tkanek twardych bez ewentualnego zagrożenia uszkodzenia tkanek miękkich. Między innymi:

OSTEOPLASTYKA  - przeszczep bloku kostnego w celu wykonania łoża pod implanty
AUGMENTACJA    - przygotowanie kości (w przypadku jej braku)-podsypanie materiału kościo-zastępczego np. osteonu w celu zachowania wysokości i grubości wyrostka zębodołowego
ORTOGNATYKA      - leczenie chirurgiczne wad zgryzu

Rozszczepianie wyrostka zębodołowego, podnoszenie zatoki, ekstrakcje zębów …

ULTRASURGERY jest wszechstronnym urządzeniem do chirurgii ultradźwiękowej. Znajduje zastosowanie w szeroko rozumianych zabiegach chirurgicznych jamy ustnej i implantologii. Przy jego pomocy można wykonać wszystkie zabiegi związane z plastyką kości, ekstrakcją zębów, ortognatyką, przygotowaniem pacjenta pod implanty a nawet endodoncją i periodontologią. Urządzenie posiada możliwość dokładnej konfiguracji parametrów pracy, a ciekłokrystaliczny wyświetlacz pozwala na ciągłe monitorowanie parametrów pracy. Działanie Ultrasurgery kontrolowane jest przez wbudowany komputer dając pewność i bezpieczeństwo, a funkcja alarmów informuje pracującego o popełnieniu jakiegokolwiek błędu.

Bogate wyposażenie podstawowe i opcjonalne Ultrasurgery

Aparat dostarczany jest ze sterylizowaną rękojeścią piezo wraz z rękawem, perforowaną metalową kasetą, kluczem dynamometrycznym, zestawem 6 tipów roboczych (o różnym zastosowaniu), 10 szt. linii do przetaczania soli fizjologicznej poprzez pompę perystaltyczną. Wszystkie wyżej wymienione elementy są sterylizowalne w autoklawie. Praca z Ultrasurgery jest bardzo ekonomiczna. Jako sterylnych linii do podawania soli z dozownika używamy powszechnie dostępnych i bardzo tanich zestawów „kroplówkowych”. Nie bez znaczenia pozostaje także cena końcówek pracujących, która jest wielokrotnie niższa niż w innych systemach do piezochirurgii. Bogata paleta tipów pracujących daje użytkownikowi możliwość rozszerzenia możliwości wykorzystania Ulrasurgery w gabinecie. Końcówki robocze Ulrasurgery kompatybilne są z innymi aparatami do piezochururgii oferowanymi na rynku.

 

Nowoczesny aparat do implantologii wykorzystujący wysoką częstotliwość drgań posiadający trzy funkcje:

 

BONE    - do zabiegów chirurgicznych: ekstrakcja, augmentacja, ortognatyka, chirurgia endodontyczna, paradontologia, osteoplastyka, usuwanie cyst.

ROOT    - funkcja mechanicznego skalingu ultradźwiękowego
CLEAN  - perfekcyjne samoczyszczenie urządzenia

 

Parametry:

Moc wyjściowa: 3-20 W.

Częstotliwość ultradźwięków: 24 -29,5 kHz. 

 

W zestawie Ultrasurgery:

- urządzenie, kaseta (do sterylizacji rączki z rękawem),

- rączka, rękaw,

- 6 tipów (US1,US2,US3,US4,US5,UC1),

- podstawka na rączkę, zasilacz, pedał

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszej ofercie!

Producenci


© dente.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store All Rights Reserved.
Konto klienta

Informacja: 600 021 070